MN Cars | Wynajem długoterminowy
533
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-533,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Wynajem długoterminowy

Wszystko o wynajmie
money_icon

ZYSKUJESZ PIENIĄDZE:

  • nie wymagamy od Ciebie wpłaty własnej
  • nie musisz się martwić utratą wartości auta
  • Twoja rata stanowi koszt uzyskania przychodu
wygoda_icon

ZYSKUJESZ WYGODĘ:

  • jeździsz zawsze nowym samochodem
  • na koniec kontraktu oddajesz auto i wybierasz nowe
  • odpowiadamy za przeglądy techniczne i serwis samochodu
time_icon

ZYSKUJESZ CZAS:

  • płacisz jedną ratę za komplet usług
  • proste i szybkie procedury
  • dostarczamy narzędzi do zarządzania pojazdem lub małą flotą

JAK DZIAŁA WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY?

Wynajem długoterminowy to innowacyjne rozwiązanie, które odpowiada na potrzeby małych i średnich firm, a także przedsiębiorców. Łączy finansowanie samochodu z pełnym pakietem usług administracyjnych i serwisowych.

 

Jak to działa w praktyce?

 

W cenie stałej miesięcznej raty otrzymujesz do dyspozycji nowy samochód lub pojazd służbowy na określony czas oraz przebieg, zgodnie z Twoimi rzeczywistymi potrzebami. Możesz dostarczyć nam ofertę od dealera  sfinansujemy każdy nowy samochód lub skorzystać z naszych ofert z atrakcyjnymi rabatami , które dla Ciebie przygotowaliśmy. W ramach wynajmu zyskujesz także czas i wygodę – to my zajmujemy się wszystkimi aspektami dotyczącymi serwisu i wymiany opon, a w razie potrzeby dostarczamy również samochody zastępcze. Odpowiadamy także za wszelkie trudności, związane z zarządzaniem jednym wynajętym samochodem lub całą samochodową flotą.

 

Dzięki temu możesz korzystać z nowych samochodów, a wydatki na wynajem uwzględnić w swoim budżecie, jako stałą miesięczną kwotę, dodatkowo korzystną w podatkowych rozliczeniach.

JAK DZIAŁA WYNAJEM ŚREDNIOTERMINOWY?

WYBIERZ ODPOWIADAJĄCĄ TWOIM POTRZEBOM KLASĘ AUTA ORAZ DŁUGOŚĆ WYNAJMU

Twoja firma dynamicznie rozwija się,potrzebujesz auta dostawczego na letni szczyt sezonu, a może zatrudniasz nowych handlowców? Wspieramy każde z Twoich oczekiwań! Wynajem średnioterminowy to rozwiązanie dla Twoich rosnących potrzeb lub krótkoterminowych problemów!

 

Średnioterminowy wynajem samochodów umożliwia Klientom wypożyczenie pojazdu na okres od 1 do 24 miesięcy. Wystarczy określić długość umowy i związany z nią przebieg, a my wybieramy najbardziej odpowiedni model i dostarczamy go do Klienta już następnego dnia. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się w trakcie oczekiwania na dostawę nowych pojazdów, podczas realizacji projektów krótkookresowych lub prac sezonowych, a także zapewnia mobilność pracownikom przyjezdnym z dalszych regionów. Umowa wynajmu średnioterminowego obejmuje serwis pojazdu, ubezpieczenie oraz Assistance.

a

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZYCH SAMOCHODÓW