MN Cars | Auto z OC sprawcy
121
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-121,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Auto z OC sprawcy

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą

AUTO Z OC SPRAWCY

Miałeś wypadek komunikacyjny lub kolizje nie ze swojej winy ? Przysługuje Ci samochód zastępczy.

Wynajem samochodu zastępczego na koszt ubezpieczyciela jest możliwy zarówno w przypadku wystąpienia szkody częściowej, jak i całkowitej.

MNcars ma państwu do zaoferowania samochód zastępczy z oc sprawcy :

 

 • bezgotówkowo (wszystkie koszta ponosi ubezpieczyciel sprawcy )
 • bez kaucji
 • bez limitu km
 • z możliwością podstawienia samochodu pod podany adres
 • obsługa 24/h na dobę

Podstawiamy samochód zastepczy tej samej klasy co samochód poszkodowanego , przez cały okres wynajmu nie obowiązują limity kilometrow.
Oferujemy dobrze wyposażone pojazdy , których wiek nie przekracza dwóch lat. Nasza firma gwarantuje pełną nieodpłatność wynajmu ,zajmiemy się rowniez
wszelkimi formalnościamy z nim związanymi.

NIE POZWÓL FIRMĄ UBEZPIECZENIOWYM DECYDOWAĆ ZA CIEBIE

Auto zastępcze należy Ci się od momentu powstania szkody do momentu jej naprawienia , bądź zakupu nowego samochodu , maja państwo na to 7 dni od zaksięgowania pieniędzy wypłaconych przez ubezpieczyciela. Nie ma znaczenia dla Nas rocznik uszkodzonego pojazdu ,ani firma ubezpieczająca.

 

UBEZPIECZYCIEL NIE MA PRAWA NARZUCANIA TOBIE KORZYSTANIA
Z USŁUGI DANEJ WYPOŻYCZALNI.

 

By uzyskać zastępczy pojazd będziesz musiał dopełnić kilku formalności. Pamiętaj więc, żeby zaopatrzyć się w:

 

 • dowód osobisty,
 • prawo jazdy,
 • dowód rejestracyjny poszkodowanego auta,
 • numer i datę szkody,
 • dane polisy OC sprawcy,
 • dokument z Towarzystwa Ubezpieczeniowego z informacją o przyjęciu szkody do likwidacji

 

Przepisy, ustawy, orzeczenia Sądu Najwyższego w sprawie samochodu zastępczego z OC sprawcy:

 

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 17 listopada 2011 r. (sygn. akt III CZP 05/11) podtrzymał swoje dotychczasowe stanowisko w sprawie okresu najmu przy szkodzie częściowej w pojeździe, w którym ponoszone wydatki są celowe i ekonomicznie uzasadnione oraz podlegają naprawieniu przez sprawcę szkody lub jego ubezpieczyciela. Dla przypomnienia w wyroku z dnia 26 listopada 2011 r. (sygn. akt V CKN 1397/00) Sąd Najwyższy wskazał, że „skoro samochód mógł zostać naprawiony, to poszkodowany może w zasadzie żądać od zakładu ubezpieczeń zwrotu kosztów wynajmu pojazdu zastępczego poniesionych jedynie w okresie naprawy samochodu„. Podobnie w wyroku z dnia 5 listopada 2004 r. (sygn. akt II CK 494/03) Sąd Najwyższy wyraził ocenę, że „jeżeli uszkodzony pojazd nadaje się do naprawy w postaci wmontowania do niego nowej części zamiennej, to koszty najmu przez poszkodowanego tzw. samochodu zastępczego obejmować mogą okres konieczny i niezbędny do naprawy pojazdu”.

ZIDENTYFIKUJ KLASĘ SWOJEGO POJAZDU: